Jméno *
 E-mail *
 Web *
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha

(14)
(9) transcription india
18.12.2014 16:35
email

Skvělý přehled, jak je pro mě! Opravdu mě překvapil tentokrát, jste velmi dobře se snažil! Mám rád své zájmy!

(8) biography writing service
7.07.2014 09:56
email

Recenze jsou opravdu skvělé, to je obrovské životní zkušenosti pro některá slova z knihy kritika! Je jasné, že kniha - to není život, ale každý autor dává mu svou vizi o tom, jak tento svět!
biography writing service

(7) case study writing services
16.05.2014 07:27
email

Můj manžel a já jsem byl právě hledáte. Mnohokrát děkuji za tento druh publikovat a ujistěte se, že budete pokračovat . fantastická práce
Bylo to naprosto fascinující podle mého názoru naučit se číst psát- up . Mnohokrát děkuji , protože to. Miluji tento druh otázek, a vše, co může být spojené s tímto konkrétním žádný rozdíl. Můj manžel a já určitě chtít číst mnohem více na blogu.

(6) V.Ticháčková
8.04.2014 11:11
email

Svátek má Ema. Vzpomínám na pěkný výlet s objevením Vašeho úžasného muzea. Děkuju za pěkné stránky se spoustou zajímavého povídání.
http://www.frystacko.cz/mrnous/ostrava/ostrava.htm

(5) D.Měchová
9.09.2013 20:00
email

Zdravím a velmi děkuji za nádherné stránky,
omlouvám se za zkopírování pověsti o nálezu uhlí,
při vzpomínce dne horníků.Moc mne mrzí,že se tato vzpomínka pomalu vytrácí.Můj otec sem přišel pracovat v šedesátých letech minulého století a práci v dole,zaplatil cenou největší,zdravím a následně smrtí v ještě mladém věku.Vzpomínka na něj a na všechny ostatní horníky a nebylo jich málo,mne dovedla,až na vaše stránky.Děkuji za možnost jejich použití.Dana